Rehabilitacja z dojazdem

Terapia manualna
Terapia manualna w Łodzi
9 kwietnia 2019
Zalety masażu leczniczego w Łodzi
Pozytywny wpływ masażu leczniczego na organizm
9 lipca 2019
rehabilitacja z dojazdem przykład

Rehabilitacja z dojazdem

Firmy rehabilitacyjne, fizjoterapeuci i masażyści mają z roku na rok w swoich zawodach coraz większą konkurencję. Mimo rosnącego ciągle popytu na swoje usługi muszą prześcigać się w oferowaniu ciekawszych rozwiązań lub szerszej oferty tak, aby przyciągnąć klienta. Bardzo popularna w ostatnich czasach stała się rehabilitacja z dojazdem, którą w swojej ofercie w Łodzi i okolicach ma coraz więcej firm – nie tylko tych jednoosobowych działalności, dla których utrzymanie gabinetu jest często wyzwaniem, ale także wśród ośrodków rehabilitacyjnych zatrudniających wielu specjalistów.

Dlaczego rehabilitacja z dojazdem jest taka popularna?

Rehabilitacja w Łodzi i jej okolicach to temat bardzo często poruszany na forach, ludzie poszukują najlepszego rozwiązania dla siebie, a dojeżdżający fizjoterapeuci często zyskują w oczach potencjalnych klientów, jeśli w perspektywie mamy dojazd na rehabilitację na drugi koniec miasta.

W przypadku osób, które wymagają rehabilitacji po wypadku lub po operacji, mających problem z poruszaniem się, mobilni fizjoterapeuci są idealnym wyjściem. Przyjeżdżają oni do pacjenta z całym niezbędnym sprzętem i środkami potrzebnymi do rehabilitacji, taki rodzaj zabiegów w niczym nie ustępuje więc zabiegom wykonywanym w profesjonalnych ośrodkach rehabilitacyjnych.

rehabilitacja punktowa

Dla osób zmagających się z bólem, na przykład takim, który powoduje rwa kulszowa, dla których każdy ruch wiąże się z dyskomfortem i cierpieniem, ktoś z odpowiednim doświadczeniem, kto mógłby przyjechać i zastosować doraźną pomoc w ich własnym domu jest bezkonkurencyjnym rozwiązaniem.

Czasem zdarza się nawet, że rehabilitanci przyjeżdżają do miejsca pracy, do osób, które mimo problemów ze zdrowiem nie mogą, lub nie chcą wziąć wolnego. W czasie krótkiej, 20-30 minutowej przerwy wykonują zabieg, po którym pacjent właściwie natychmiast może wrócić do pracy, nie szukając sposobu i nie tracąc czasu na dojazd, czy znalezienie miejsca parkingowego w okolicy ośrodka rehabilitacyjnego, czy gabinetu fizjoterapeuty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Masaż z dojazdem Łódź